Моршинське диво. Соцмережі заполонили меми про вакциноване місто на Львівщині

Весною у цьому курортному містечку провели експеримент з масової вакцинації. Тепер майже 75% населення щеплені.

На фоні лікарень в інших містах, де вже не вистачає місця невакцинованим хворим на Covid-19, у Моршині на Львівщині тільки 22 хворих, й всі вони лікуються вдома. Весною у цьому курортному містечку провели експеримент з масової вакцинації. Тепер майже 75% населення щеплені. А до масового поширення штаму Дельта у Моршині взагалі майже не хворіли.

Користувачі вже прозвали цю масову вакцинацію «моршинським дивом» і заполонили соцмережі мемами. ВВС. Україна опублікувала деякі з них. Зокрема, мешканці інших міст, де вакцинованих значно менше, заздрять моршинцям:

Користувачі пишуть, що пора переїжджати.

Хтось порівнює Моршин із неприступною фортецею для Covid-19.

Фейсбук-спільнота «Останній капіталіст» переймається, як же «моршинське диво» сприймуть антивакцинатори?

Але письменник і перекладач Остап Українець не поспішає святкувати. На його думку, ми можемо не знати багато подробиць про Моршин.

Тvoemisto.tv підготувало репортаж із курортного Моршина про те, як там вдалося вакцинувати понад 70% дорослого населення. Детальніше читайте у матеріалі.

Нагадаємо, щоб коронавірусна інфекція не розповсюджувалась, потрібен колективний імунітет. Його вдасться досягти лише за умови щеплення 70% населення. Чи вдасться це зробити, досліджувало Tvoemisto.tv.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.