На Львівщині влада закликає керівників релігійних організацій не проводити богослужіння у храмах

Державна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення про запровадження у кількох областях «червоної» зони епіднебезпеки, у тому числі, у Львівській, з 30 жовтня. У зв’язку з цим, обласна комісія ТЕБ і НС підтримала таке рішення та визначила перелік обмежувальних заходів, які діятимуть в області.

Як повідомили «Варта 1» у прес-службі Львівської ОДА, зокрема, комісія доручила департаменту з питань культури, національностей та релігій підготувати звернення до керівників релігійних організацій на території області щодо рекомендації утриматися від проведення богослужінь у приміщеннях культових споруд, максимально проводити їх з використанням технічних засобів через мережу Інтернет.

Перевірку дотримання карантинних обмежень в області проводять 60 мобільних груп, до складу яких входять поліцейські та представники Держпродспоживслужби. Якщо раніше, до запровадження жорсткіших карантинних заходів в області,  за тиждень складали 150-200 протоколів про порушення карантину, то зараз за тиждень складено вже  587 протоколів.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.