У центрі Львова встановлять модульну вбиральню

Вона матиме дві кабінки та займатиме площу 11,275 кв. м.

У центральному парку Львова – імені Івана Франка встановлять автоматизовану модульну вбиральню. Відповідне рішення сьогодні, 28 жовтня, пітримали на виконкомі ЛМР.

Вона матиме дві кабінки та займатиме площу 11,275 кв. м. Як уточнив у коментарі Tvoemisto.tv в.о. керівника управління інженерного господарства Івана Матківського, вхід до вбиральні буде платним. Після влаштування її передадуть на баланс Львівського комунального підприємств «Зелений Львів».

Нагадаємо, що у центрі Львова не працюють туалети, більшість громадських вбиралень, які були колись у місті, сьогодні зачинені. Після публікації Тvoemisto.tv тексту про проблеми із вбиральнями у центрі Львова до міського голови звернулась депутатка районної ради Наталія Колодій і закликала мерію відкрити і облаштувати громадські вбиральні у центральній частині міста. Детальніше про проблему читайте у матеріалі.

Окрім цього, У Львові планують встановити автоматизовану модульну вбиральню. Вона стоятиме на проспекті Свободи, поблизу підземних туалетів і може коштувати 4 млн грн.

Ольга Коваль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.