Рада церков Львова закликає у поминальні дні відмовитися від відвідин кладовищ

Рада Церков Львова рекомендувала вірянам брати участь у богослужіннях онлайн. Зважаючи на стрімке поширення Covid-19, Львів переходить у «червону» зону карантину. Відтак, Рада Церков міста Львова надала рекомендації священнослужителям та мирянам усіх конфесій, — повідомили “Варта1” у ЛМР.

«Сьогодні відбулося засідання Ради Єпископів, яка рекомендувала, щоб люди були вдома і на Службі Божій були присутні онлайн. Якщо все-таки хтось йде до церкви, то рекомендовані богослужіння на відкритому просторі», — сказав під час брифінгу мер Львова Андрій Садовий.

Зокрема, Рада Церков рекомендувала вірянам брати участь у богослужіннях у домашніх умовах — через онлайн-трансляцію. Однак якщо охочі відвідуватимуть богослужіння, то їм рекомендовано перебувати на вулиці із дотриманням фізичної дистанції — не менше 2 м (за винятком членів однієї сім’ї, що живуть разом). Відстань між відвідувачами у храмі має бути не менше 2 м та заповненість — не більше 50 % площі храму. Люди, які перебувають у храмі, повинні бути у масках.

Також Рада Церков рекомендувала сприяти тому, аби біля входу до храму не утворювались скупчення людей, а також забезпечити контрольований вхід/вихід з храму.

Шанування святинь (хреста, ікон, святих мощей) — виявляти лише через поклоніння/поклон перед ними, без цілування.

Окрім того, рекомендовано мирянам у поминальні дні (1–2 листопада) відмовитися від відвідин кладовищ.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.