У лікарнях Львівщини перебуває 183 хворих з двома дозами вакцинації від COVID-19, – ОДА

Збільшення кількості вагітних та дітей хворих на ковід, а також високий рівень захворюваності серед 30-річних — такими є тенденції теперішньої хвилі пандемії. Щоденно у медичні стаціонари потрапляють від 280 до 380 людей з ковідом та підозрою на нього. Багато закладів практично заповнені, попри те, всі, хто має показання до госпіталізації госпіталізовуються, — повідомив сьогодні під час брифінгу керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Керівник департаменту розповів, що теперішня хвиля демонструє особливо небезпечну динаміку. Так, сьогодні суттєво зросла кількість вагітних жінок, які хворіють на ковід. Якщо раніше це були поодинокі випадки, то станом на зараз у стаціонарах області лікуються більш як 30 майбутніх породіль з діагностованим коронавірусом, майже усі вони із серйозними пневмоніями.

Керівник департаменту наголосив, що попри суттєвий ріст госпіталізації і захворюваності, тих, які вакциновані двома дозами у стаціонарах є дуже незначний відсоток. Здебільшого захворювання у таких людей проходить значно легше, вони не потребують реанімаційного лікування.

«Лише 183 хворих, які повністю вакциновані, знаходяться на стаціонарному лікуванні. Відсоток є низький, що говорить про те, що вакцинуватись потрібно»,наголосив Орест Чемерис.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.