У селі Тухолька дорожники ремонтують міст через річку Бринівка

У селі Тухолька дорожники капітально ремонтують міст через річку Бринівка.

Як повідомили у Службі автомобільних доріг у Львівській області, вже відремонтували на одній частині і почали демонтажні роботи на іншій частині споруди, пише Dailylviv.com.

Ремонт моста у селі Тухолька – частина державного інвестиційного проєкту «Мале Карпатське коло», що його реалізують у межах програми Президента “Велике Будівництво”.
 
Загалом у межах його реалізації тривають роботи на шістьох мостах державних доріг М-06 Київ – Чоп та Т-14-24 Сколе – Славське. Крім моста у Тухольці, триває капітальний ремонт на переправах через річки Бринівка у селі Плав’я та Сможанка у селі Сможе на дорозі Київ – Чоп. На всіх трьох мостах організовано реверсивний рух транспорту.
 
Завершальні ремонтні роботи також тривають на мостах через річки Орява поблизу села Орява та Орявчик у селі Козьова на дорозі М-06 Київ – Чоп, а також через річку Опір у селищі Славське на дорозі Т-14-24 Сколе – Славське.
 
«Мале Карпатське коло» передбачає відновлення 75,5 км доріг загального користування державного значення Львівщини і включає 15 об’єктів на приблизно 2,7 млрд. гривень. Окрім того, активно ведуться роботи і на автошляхах місцевого значення, це 39 об’єктів», – наголосив очільник Львівщини Максим Козицький.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

Автошляхи Малого Карпатського кола з’єднають найкоротшими дорогами курорти Львівщини, Закарпаття і Прикарпаття

На Львівщині розпочали ремонт Дороги Єдності вартістю майже 1,5 мільярда

На Львівщині обіцяють відремонтувати близько 200 кілометрів доріг місцевого значення

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.