Із понеділка низка тролейбусних та автобусних маршрутів у Львові відновить рух. Схеми

Вулиця Бандери стане проїзною на ділянці від вул. Чупринки до вул. Антоновича.

Із понеділка, 1 листопада, через відкриття перехрестя вул. Степана Бандери – вул. Антоновича у Львові відновлять курсування автобусів міських маршрутів №38 та №33 у напрямку до центру. А в зворотному напрямку ці автобуси їздитимуть відповідно до тимчасових схем руху на час проведення ремонту на вул. Степана Бандери.

Також тролейбус №29 курсуватиме у напрямку до центру міста за маршрутом: «аеропорт – вул. Любінська – вул. Окружна – вул. Антоновича – Університет – вул. Городоцька – вул. Кульпарківська – вул. Окружна – вул. Любінська – аеропорт».

Читайте також: Що змінилося на вулиці Бандери. Фото, відео

Відновить свій рух по вул. Антоновича і тролейбус №22, однак через наступний етап реконструкції тролейбусної лінії на перехресті вул. Кульпарківської – вул. Наукової тролейбус курсуватиме за частково зміненим маршрутом через вул. Рубчака та вул. Володимира Великого. Схема: «автовокзал – вул. Рубчака – вул. Володимира Великого – вул. Кульпарківська – вул. Антоновича – Університет – вул. Городоцька – вул. Кульпарківська – вул. Володимира Великого – вул. Рубчака – автовокзал».

Також із понеділка два маршрути тролейбусів №23 «Хуторівка – вул. Ряшівська» та №27 «Скнилів – Університет» відновлюють свою роботу повноцінно.

Детальніше – на схемах руху:

Нагадаємо, у понеділок у Львові відкривають для проїзду ще одну ділянку в межах реконструкції вул. Степана Бандери. Вулиця стане проїзною на ділянці від вул. Чупринки до вул. Антоновича. Вартість реконструкції вулиці Бандери становить 209 мільйонів гривень. Проектно-кошторисну документацію розробила у 2020 році проектна організація ТзОВ «ТрамДорПроект» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

29 вересня минулого року, коли частину вулиці закрили на ремонт, на перехресті Степана Бандери та Карпінського пройшли збори мешканців, які захищали історичне покриття вулиці. На початку ремонту планували, що дорожнє покриття вулиці буде комбінованим. Стару бруківку мали залишити хіба що у міжколійному просторі та у слотах для паркування. Утім, у грудні, коли вже активно велись роботи, при замощуванні вулиці вирішили не використовувати римського каменю. Дорогу вистелять дрібною бруківкою-мозаїкою, а між рейками буде груба бруківка. Детальніше про те, як змінилася вулиця, читайте тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.