Карантин: Рада Церков Львова закликає вірян утриматись від відвідин храмів

Рада Церков Львова рекомендувала вірянам брати участь у богослужіннях онлайн.

Зважаючи на стрімке поширення Covid-19, Львів переходить у «червону» зону карантину. Відтак, Рада Церков міста Львова надала рекомендації священнослужителям та мирянам усіх конфесій.

«Сьогодні відбулося засідання Ради Єпископів, яка рекомендувала, щоб люди були вдома і на Службі Божій були присутні онлайн. Якщо все-таки хтось йде до церкви, то рекомендовані богослужіння просто неба», – сказав під час брифінгу мер Львова Андрій Садовий.

Зокрема, Рада Церков рекомендувала вірянам брати участь у богослужіннях у домашніх умовах – через онлайн-трансляцію. Однак якщо охочі відвідуватимуть богослужіння, то їм рекомендовано перебувати на вулиці із дотриманням фізичної
дистанції – не менше 2 м (за винятком членів однієї сім’ї, що живуть разом). Відстань між відвідувачами у храмі має бути не менше 2 м та заповненість – не більше 50% площі храму. Люди, які перебувають у храмі, повинні бути у масках.

Також Рада Церков рекомендувала сприяти тому, аби біля входу до храму не утворювались скупчення людей, а також забезпечити контрольований вхід/вихід з храму.

  • Шанування святинь (хреста, ікон, святих мощей) – виявляти лише через поклоніння/поклон перед ними, без цілування.
  • Окрім того, рекомендовано мирянам у поминальні дні (1-2 листопада) відмовитися від відвідин кладовищ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.