Львів’ян закликають не відвідувати кладовища у поминальні дні

Рада Церков Львова рекомендує вірянам брати участь у богослужіннях онлайн, а також у поминальні дні відмовитися від відвідин кладовищ

Через стрімке поширення Covid-19 та перехід у «червону» зону карантину, Рада Церков Львова рекомендує вірянам брати участь у богослужіннях онлайн, а також у поминальні дні – 1 та 2 листопада – відмовитися від відвідин кладовищ, повідомляє ЛМР.

Зокрема, Рада Церков рекомендувала вірянам брати участь у богослужіннях у домашніх умовах – через онлайн-трансляцію. Однак якщо охочі відвідуватимуть богослужіння, то їм рекомендовано перебувати на вулиці із дотриманням фізичної дистанції – не менше 2 м (за винятком членів однієї сім’ї, що живуть разом). Відстань між відвідувачами у храмі має бути не менше 2 м та заповненість – не більше 50% площі храму. Люди, які перебувають у храмі, повинні бути у масках.

Також Рада Церков рекомендувала мирянам у поминальні дні (1-2 листопада) відмовитися від відвідин кладовищ.

Водночас, у поминальні дні – з 30 жовтня до 1 листопада включно – у Львові підсилять роботу транспорту, який курсує до кладовищ. У такий спосіб хочуть полегшити доїзд мешканців до місць поховань їхніх родичів та близьких.

Щоб біля входу до храму не утворювались скупчення людей, поблизу церков має бути забезпечений контрольований вхід/вихід з храму.

Шанування святинь – хреста, ікон, святих мощей – варто виявляти лише через поклоніння/поклон перед ними, без цілування.

Нагадаємо, що з 30 жовтня Львів як і область переходить в «червону» зону. Працювати зможуть ті установи та заклади, де персонал вакцинований на 100% від коронавірусу двома дозами, а відвідувати їх також ті, хто матиме зелені сертифікати вакцинації або ПЛР-тест, дійсний 72 години. Окрім цього, обов'язковими залишаються температурний скринінг, дистанція та маски. Детальніше про всі обмеження дізнавайтеся за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.