Від коронавірусу, з різницею в один день, померло подружжя письменників

Українське подружжя письменників Тимур та Олена Литовченко померли з різницею в один день. Пара важко хворіла на COVID-19. Про це розповіла їхня донька Людмила Литовченко у Facebook. За словами жінки, спочатку померла її мама, а наступного дня пішов з життя й тато, – повідомляє УНІАН.

“Мама і тато, Ви назавжди залишитеся зі мною. Моїх крил більше немає. Я не знаю, що робити без вас. Непоправна втрата. Я люблю вас, не вберегла, вибачте… За сварки, за те, що не приділила достатньо уваги”, – йдеться в повідомленні.

«Прошу не піариться на смерті батьків… Тато та мама були інвалідами, у мами були ускладнення з ногою… запалення ендопротезу колінного суглоба. Її не оперували… Тато був інвалідом 1 групи, у нього, крім усього, був завищений цукор та інші хвороби. І ще сімейний лікар не могла організувати бригаду вакцинації, а ходити вони не могли нормально… Давайте не будемо ганити їхню пам’ять. Ті, хто думає, що мені легко, не дай нікому такі страшні хвилини, коли вважаєш, що таке кожна хвилина…»,-  написала на своїй сторінці у ФБ Людмила Литовченко.

Олена Литовченко народилася 1 травня 1963 року в Ташкенті. Вона написала кількох авантюрно-історичних романів і детективів.

Тимур Литовченко народився в Києві в 1963 році. Він писав у різних жанрах – від науково-популярної до містики і жахів, авантюрно-Історичні романи, детективи.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.