У Львівську область доставили ще понад 45 тисяч доз вакцини

Вчора, 30 жовтня, у Львівську область доставили 45 630 доз мРНК-вакцини «Comirnaty». Про це інфомрує Львівський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики.

Над розробкою цієї вакцини працювала німецька біотехнологічна компанія BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer».

Вакциною “Comirnaty” вже щеплено 479 034 мешканців Львівщини.

“В області є достатня кількість вакцин, необхідно лише бажання прийти та провакцинуватись. Для цього на Львівщині створені 188 пунктів щеплень та 28 центрів вакцинації населення.

З часу першої розробки, завдяки вакцинам досягнуто великих успіхів у запобіганні та контролі хвороб, тому наявність вакцин під час еволюції пандемії коронавірусу це вагома перевага. Однак, щоб вакцини забезпечували безпеку цілих спільнот, їх має використовувати велика частина населення. І зараз вагання щодо вакцинації є однією з основних загроз подолання пандемії та її наслідків.

Дивно, що боротьба проти коронавірусу перетворилась у боротьбу проти вакцин. Щеплення рятує життя, вірус його забирає. Вибір очевидний”, – повідомив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.