У Львові на вулиці Княгині Ольги нанесли знак про обмеження швидкості

Основна причина ДТП на цій вулиці – перевищення швидкості.

У Львові на дорозі на вулиці Княгині Ольги нанесли великий попереджувальний знак про дозволену швидкість руху у місті – 40 кілометрів на годину. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич.

На вулиці Княгині Ольги часто перевищують швидкість, раніше у патрульній поліції Львова у коментарі Тvoemisto.tv повідомляли, що це є основна причина ДТП на цій дорозі.

Нагадаємо, що штраф за перевищення встановлених обмежень швидкості руху більш як на 20 км/год, але не більше 50 км/год становить 340 грн. При перевищенні встановлених обмежень швидкості руху більш як на 50 км/ год – 1700 грн. Штраф зменшується на 50%, якщо його сплачено протягом 10 банківських днів з моменту отримання постанови

У Львові працюють камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху – «КАСКАД». У жовтні встановили дві нові системи на вулиці вул. Стрийська, 35 напрямок спрямування приладу вул. Івана Чмоли, та вул. Сихівська, 16-А напрямок спрямування приладу вул. Зелена.

Також камери працюють на вулиціСтрийська, 292 напрямок спрямування приладу. вул. Івана Павла ІІ, вул. Василя Стуса, 39 напрямок спрямування приладу просп. Червоної Калини, вул. Шевченка, 313 напрямок спрямування приладу вул. Івана Величковського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.