У Львові у районі вулиці Пластової планують збудувати новий мікрорайон

У районі вулиць Пластова, вул. Ковельська, вул. Польова, залізнична колія зведуть житло, школу та дитсадок.

У Львові на вулиці Пластовій, планують звести квартал соціальної та житлової забудови. Там планують збудувати школу та садок, а також предбачена малоповерхова та присадибна житлова забудова.  

У Львові розробили детальний план території у районі вулиць Пластова, вул. Ковельська, вул. Польова, залізнична колія. Ця територія знаходиться в північній частині міста у Личаківському районі та охоплює ділянку приблизною площею 35,6 га.

У ДПТ йдеться, що проєкт розробляли задля формування пропозиції щодо можливості доповнення існуючої забудови новою забудовою із формуванням багатофункційного простору. Також у проєкті преедбачені  пропозиції щодо реконструкції вуличної мережі.

У ДПТ пропонують дещо змінити зонування території, та встановити зони наступні функціональні ділянки: Ж-1, Ж-2, Ж-3, Г-2, Г-3-1, Р-3, Л-1, ТР-1, ТР-2 – це зони торгово-ділової забудови, зони дитячих дошкільних установ та загальноосвітніх шкіл, зона садибної житлової забудови, і малоквартирної, багатоповерхової забудов. А також рекреаційні зони та зони озеленення, зони транспортної інфраструктури.

Територію детального плану пропонують розділити на чотири квартали. У першому планують наймасштабніші зміни. Там формуватимуть квартал мультифункціонального призначення змішаної житлової багатоквартирної та громадської забудови. Проектом сформовано житлові будинки з закритими пішохідними дворами. Простір вздовж вул. Пластової пропонують сформувати переважно з громадської забудови. Простір вздовж вул. Польової знаходиться по сусідству із промзоною. Там пропонують сформувати ряд громадської забудови різної поверховості з вбудованими багаторівневими паркінгами. На цій території планують розмістити Школу та садок.

У ДПТ квартал 1,2 – зберігається без змін, заплановано лише реконструкцію транспортної мережі та формування нормативних профілів вулиць та проїздів.

У ДПТ також йдеться, що в архітектурному аспекті основним акцентом території виступатимуть громадські будівлі та деякі житлові будівлі, вищої поверховості.

1 листопада у приміщенні  Шевченківської районної адміністрації  відбудеться громадське слухання проєкту цого детального плану. Відбудеться воно на вул. Липинського, 11.  Початок о 15:00 год.

Ознайомитись з ним можна за посиланням. Надвилати звернення щодо ДПТ можна до Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, кабінет 539.    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.