Військові з Львівщини врятували постраждалих у ДТП (ФОТО)

Стрийські зенітники надали допомогу постраждалим у ДТП.

Як повідомили «Варта1» у Командуванні Медичних сил Збройних Сил України, старший сержант медичної служби Ульян Гречан, фельдшер Стрийського зенітного ракетного полку імені Українських Січових Стрільців, та старший солдат військової служби за контрактом Роман Мельник, водій роти матеріального забезпечення, були у відрядженні у Полтаві, де отримали новий санітарний автомобіль Богдан-2251. На зворотній дорозі по автошляху до Києва хлопці побачили на узбіччі автомобіль Хюндай з увімкненим аварійним сигналом. Озирнулись назад та побачити сильно пошкоджену передню частину останнього, а внизу — перевернуту вантажівку Газель, поруч з якою сидів старший чоловік та стояла жінка.

Швидко було прийняте рішення повернутись назад із увімкненими спецсигналами та надати допомогу. Як з’ясувалось, аварія сталась буквально за 5–10 хвилин до їх приїзду.

Ульян та Роман надали першу медичну допомогу постраждалим, дочекались приїзду карети швидкої медичної допомоги. Після чого військові продовжили свій шлях додому.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.