Батьки школярів винесли парти під Ратушу. У мерії повідомили про умови відновлення навчання

У Львові під міською радою батьки влаштували флешмоб: розклали учнівські парти з вимогою відновити навчання в школі. Заступник мера повідомив, що львівські школи поетапно зможуть відновити очне навчання, якщо динамка захворюваності на коронавірус зменшиться, зокрема й серед дітей.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Специфіка цього штаму в тому, що він поширюється серед дітей, і ми це бачимо по кількості госпіталізацій в дитячій лікарні «Охматдит», по кількості дітей з пневмоніями в дитячій лікарні на Орлика. Тому ми запровадили дещо жорсткіші заходи, ніж передбачає червона зона, і це дає свій ефект. Минулого тижня в лікарні на Орлика з пневмоніями було більше 100 дітей, цього тижня вже цей показник знизився – зараз там від 40 до 60 дітей.

На початку тижня в нас відбулася нарада з керівниками шкіл, де було дано завдання готуватися до відновлення навчання в очному режимі за умови зменшення показників. Ми щодня моніторимо ситуацію, динаміка захворюваності є публічною і кожен може її переглянути.

Станом на сьогодні в міських медичних закладах є 965 хворих, за вчора померла 21 людина, тобто динаміка зберігається високою. Але ті обмеження, які ми ввели, вже дають свій ефект – протягом останніх днів динаміка має тенденцію до зниження.

Ще раз наголошую, що ці обмеження були зумовлені тим, що серед дітей було масове поширення хвороби. Тому, за умови зменшення динаміки, ми розглядаємо етапність відновлення навчання, і на першому етапі йтиметься про початкову школу», – прокоментував Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

У Львові вимагають відкрити школи, де вакциновано 100% педагогів: за день зібрали 400 підписів з 500 необхідних

На Львівщині у шкіл, які не вміють навчати дистанційно, забиратимуть ліцензії

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

У Львові з директорки школи-гімназії стягнули 34 тис грн за невакцинованих учителів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.