На ковідного пацієнта держава дає 28 тис грн, але коштують потрібні медикаменти значно дорожче,- мер Львова

Ситуація із захворюваністю на коронавірус критична, динаміка госпіталізацій збільшується. Медики наголошують: 95% усіх, хто потрапляє в лікарню чи в реанімаційне відділення, – невакциновані. Сьогодні мер Львова Андрій Садовий оглянув роботу лікарень, що приймають хворих на коронавірус.

Про це інформує пресслуба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Сьогодні вкотре перевірив ситуацію у коронавірусних лікарнях Львова. Ми кожного дня спілкуємось з медиками, але реальний стан речей треба бачити на власні очі.

Швидкі одна за одною привозять хворих. Цей безперервний потік – найперше, що впадає у вічі, якщо постояти на подвір’ї хоча б 10 хвилин.

Медики кажуть, що найважче рятувати байдужих до себе. Часто люди думають, що це осіння застуда, яка завтра пройде. Не проходить.

Що далі – ми вже знаємо: 103, ранкова черга з карет швидкої і +1 до статистики госпіталізованих. 95% з цієї статистики – невакциновані.

Наразі лікарні готові до цих “плюсів”, але рано чи пізно місця закінчаться.

Зараз тут практично призупинені усі планові операції і проводять лише ургентні втручання.

Головні лікарі звертають увагу на те, що гроші, які виділяє держава на лікування ковіду, розподіляються не пропорційно і через це лікарні не можуть забезпечити хворих усім необхідним. У середньому на ковідного пацієнта дають 28 тисяч гривень. І це не залежить від того, лежить він у звичайній палаті чи реанімації, лікується 3 дні чи кілька тижнів. А всі, хто мав досвід ковіду у лікарні знають, що коштують потрібні медикаменти значно дорожче.
Лікарня швидкої допомоги найближчим часом відкриє нове реанімаційне відділення.

8-ма лікарня запускає власні кисневі станції, які зроблять її менш залежною від заводу, який сьогодні працює на всі західні області Україну.

5-та лікарня, хоч і найменша, але робить все можливе, щоб допомогу отримав кожен.

Завтра на сесії голосуватимемо за купівлю нових ШВЛ та облаштування нових відділень.

Кожен на своєму місці робить те, що може. Це війна, у якій ми точно переможемо. Але треба зберігати спокій, берегти себе і своїх рідних», – написав у себе в мережі Facebook Андрій Садовий.

 

У Стебницькій лікарні не можуть запустити піч для спалювання медвідходів: дозволи дорожчі за обладнання

Більше 50 мобільних груп перевіряють на Львівщині об’єкти господарювання на дотримання карантину, – голова ЛОДА

У Львові вакцинують дітей ті батьки, які самі вакциновані. Але треба підписати інформаційну згоду, – лікарка

У Львові пункт вакцинації працюватиме також у Ратуші

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.