У будівлі Львівської ратуші запрацює центр вакцинації від коронавірусу

Цими вихідними у Львові збільшать кількість центрів масової вакцинації населення від Covid-19.

У приміщеннях ратуші Львівської міськради та Шевченківської районної адміністрації цими вихідними запрацюють центри масової вакцинації населення від коронавірусу. Про це сьогодні під час брифінгу сьогодні, 3 листопада, повідомив в.о. директора департаменту гуманітарної політики ЛМР Євген Бойко.

«На ці вихідні також будемо збільшувати кількість пунктів вакцинації… У такий спосіб ми і розвантажуємо черги, і створюємо додаткові пункти для людей, аби вони могли вакцинуватися», – каже він під час стріму Tvoemisto.tv.

Окрім цього, за словами першого заступника міського голови Львова Андрія Москаленка, у Львові одну дозу вакцини від коронавірусу отримали близько 56% мешканців, дві – 37%. Щоб призупинити поширення вірусу в таких умовах, коли немає колективного імунітету, потрібна вакцинація на рівні від 70 до 80%.

Додамо, що у Львові функціонують як стаціонарні, так і тимчасові пункти вакцинації, які діють щоденно, включно й у вихідні. Охочі можуть отримати щеплення у будь-який зручний для них день. Доступні вакцини – Pfizer, AstraZeneca, Coronavac.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.