У Львові дозволили відвідувати галереї та музеї

Але без проведення екскурсій.

Від завтра, 4 листопада, у Львові, попри «червону» карантинну зону, дозволили відвідувати музеї та галереї, повідомляє ЛМР.

Таке рішення прийняли на позаплановому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Галереї та музеї дозволили відвідувати, але без проведення екскурсій. Потрапити туди можуть ті, у кого є Covid-сертифікат (дві дози), негативний ПЛР-тест або експрес-тест чи довідка про те, що відвідувач перехворів. Такі ж документи повинні мати і працівники музеїв та галерей.

Приймати відвідувачів установи зможуть в розрахунку 1 людина на 10 кв. м або не більше 50% заповненості площі приміщення.

Нагадаємо, з 25 жовтня у відвідувачів закладів на території області вимагають дані про вакцинацію від Covid-19. Обмеження стали стосуватися суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо); торговельно-розважальних центрів, закладів культури (музеїв, філармонії, театрів, кінотеатрів тощо). Covid-сертифікати вимагатимуть у відвідувачів закладів із 1 листопада.

Про послаблення обмежень та дозвіл працювати галереям та музеям за умови повної вакцинації та за попереднім записом почали говорити напередодні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.