У Львові зарезервували місце для облаштування перехоплюючого паркінгу

Сьогодні, 4 листопада, Львівська міська рада зарезервувала місце на вулиці Стрийській, навпроти торгового центру «Кінг Крос Леополіс», для облаштування перехоплюючого паркувального майданчика. Про це “Варта1” повідомили у пресслужбі ЛМР.

Відтак на в’їзді у місто на вулиці  Стрийській буде створено 1264 паркомісць.

Створення перехоплюючого паркінгу передбачає, що мешканці передмість залишатимуть там свої авто, а далі користуватимуться міським громадським транспортом. Також, для більш зручного проїзду, на вул. Стрийській планують облаштувати окрему смугу для громадського транспорту.

Нагадаємо, про це раніше повідомляв Ігор Зінкевич, голова комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності ЛМР.

«Ця перехоплююча парковка трішки віддалена від кінцевих маршрутів громадського транспорту. Але, сподіваюся, в майбутньому ми це поправимо і зробимо так, щоб громадський транспорт курсував до паркінгу та задовільняв потреби гостей міста. Також нам потрібно буде продумати чітку систему оплати. Наприклад, за користування парковкою люди зможуть отримати безкоштовний абонемент на громадський транспорт. Або ж сам паркінг зробити безкоштовним. Тоді поїздки на громадському транспорті стануть не лише вигідними, але це ще й додатково допоможе розвантажити дорожній трафік у Львові»,повідомляв Ігор Зінкевич

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.