У ЗМІ розповіли подробиці трагедії на Волині, де дівчинка попередньо отруїлася каштанами (ФОТО)

У Волинській обласній дитячій лікарні, 28 жовтня, померла 8-річна дівчинка, яка, попередньо отруїлася їстівними каштанами. Подробиці трагедії, обставини життя дитини оприлюднили в матеріалі “Волинські новини”. 

Сусіди не надто добре відгукуються про родину дівчинки.

Сусідка, яка назвалася Оленою, розповідає журналістам, що окрім восьмирічної Уляни, яка померла, мама дівчинки Наталія має повнолітнього сина, який вже давно мешкає окремо від матері та сестри.

Каже, що із мамою покійної дівчинки стосунки не склалися, оскільки останнядосить дивна й агресивна, на контакт із мешканцями будинку не йде, проте завдає їм чимало клопотів.

“Волинські новини” “Волинські новини”

«Діти цієї жінки, що старший хлопець, що дівчинкаабсолютно нормальні. Про маму дитини не можу нічого хорошого сказати. Я особисто три роки тому писала на неї заяву в поліцію та в службу у справах дітей через те, що вона кидалась до моєї чотирирічної дитини. Хотіла вдарити сміттєвим мішком. Це бачили мешканці двору. Дільничний відмовився приймати заяву, то я ходила у міськвідділ. Все закінчилось тим, що до неї прийшли і провели так звану профілактичну роботу»,розповідає неприємні подробиці «добросусідства» лучанка.

Жінка пригадала, що батько дітей покинув сім’ю близько двох років тому.

«Вона кидається до людей, гавкає. Неодноразово бачили, як майже оголеною бігала двором. В одній спідній білизні стрибала по калюжах. Влітку стелила покривало і лягала із дитиною на асфальті. Я впевнена, що у неї проблеми з психікою»,провадить сусідка.

Жінка каже, що мама Уляни алкоголем не зловживала, дівчинку любила.

«Ніколи не помічала за нею такого. За донькою трусилася, постійно водила її за руку. Не дозволяла нікому до неї торкатися. Наприклад, я йду з малим, а вона, як той коршун, стане над своєю дитиною, наїжачиться і стоїть. Щось, видно, було у неї в голові, чи то думала, що тій дитині хочуть щось зробити, чи забрати… Не знаю…»,розводить руками.

Інший сусід зазначив, що і його діти постраждали від дій сусідки Наталії, утім не уточнив, як саме.
Мешканці багатоповерхівки чули версію про отруєння дитини каштанами, однак стовідсотково підтвердити чи спростувати інформацію не можуть.

Пані Олена каже, що жінка встигла добряче дошкулити всім сусідам, однак у під’їзді її бояться.

На дверях квартири, де мешкала дівчинка, вже місяць висить записка, виведена старанним дитячим почерком

На дверяхзаписка, у якій дитина старанним почерком вивела запрошення на власний день народження 28 вересня. До слова, дитина померла рівно через місяць після свята.

У записці дівчинка кликала до себе на іменини тата Мирослава та брата Тараса. Улянки не стало, а записка, написана дитячою ручкою, так і лишилась висіти на дверях…

З власних джерел ЗМІ стало відомо, що восьмирічна Уляна навчалася у Луцькій загальноосвітній школі № 15.

Директор освітнього закладу Олег Гребенюк зазначив, що будь-яка інформація стосовно дівчинки чи її родиниконфіденційна, тому порадив по деталі звертатися до правоохоронних органів.

«Триває слідство. Єдине, що можу сказати від нас, це те, що померла дівчинка була дуже хорошою. Вона надзвичайно гарно вчилася. Здібна, товариська, співала… Одне слово, золота дитина. Ми її дуже любили. Таке дитя було, просто диво! З веснянками, справжня красуня. Дуже життєрадісна, завжди прийде, привітається, усміхнеться… Дуже шкода, що так сталося. Дуже»,гірко зітхає очільник школи. Інформацію про смертельне отруєння дитини підтвердили й медики.

Виконувачка обов’язків завідувачки відділення анестезіології Надія Катаман, восьмирічна дитина потрапила до Волинської обласної дитячої лікарні 21 жовтня в стані коми. Причинаважке отруєння. Зі слів лікарки, протягом певного часу мама лікувала дитину вдома.

Чи точно дитина отруїлася каштанами, медики стверджувати не можуть. Утім мама дівчинки зізналася, що напередодні Уляна вживала грецькі горіхи, гречку та їстівні каштани.

Тим часом у поліції на маму померлої дівчинки відкрили кримінал. Відомості про інцидент внесли до ЄРДР за статтею 166 «Злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування», оскільки мама не звернулася до медиків одразу, коли дитині стало зле, а лікувала її самостійно.

Після похорону  маму дівчинки бачила сусідка Наталію лише двічі. Найймовірніше, після інциденту жінка змінила місце дислокації. Принаймні жодних звуків чи ознак життєдіяльності, зі слів сусідки, із її помешкання не чутно. Не видно пані Наталії й у дворі.

Сусіди кажуть, що, ймовірно, тіло дитини додому не привозили, бо не бачили ні вінків, ні катафалка, ні інших ритуальних речей.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.