У Львові планують створити пішохідний бульвар

Пішохідну алею планують облаштувати на проспекті Чорновола

У Львові планують облаштувати пішохідний бульвар на вулиці Чорновола. Сьогодні, 4 листопада, під час засідання сесії Львівської міської ради депутати проголосували за ухвалу Про облаштування пішохідного бульвару на проспекті Чорновола.

Йдеться про територію проспекту Чорновола від кільця, що на перетині з вулицею Липинського до вулиці Варшавської. Пішохідний бульвар планують облаштувати праворуч, якщо їхати проспектом у напрямку центру.  

Читайте також: У приміщенні на вулиці Гнатюка, де колись були залізничні каси, відкриють книгарню з коворкінгом

«Потрібно спроєктувати, зробити концепцію, провести інвентаризацію, визначити чи є елементи благоустрою, які не будуть вписуватися в цей проєкт і зробити красивий пішохідний бульвар для мешканців. Є підприємці, які готові допомогти місту реалізувати проєкт», – каже заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

У коментарі Тvoemisto.tv  він додав, що на цій території планують облаштувати якісні громадські простори, втілити його планують до середини наступного року. До реалізації проєкту долучаться місцеві підприємці.

Нагадаємо, Львові відкорегують проєкт із облаштування велодоріжки на проспекті Чорновола. Підрядник має виконати ще низку додаткових робіт, які випливають з нової схеми, погодженої в поліції. Зокрема, йдеться про так званий квазі-кільцевий рух на перехресті з вул. Варшавською. 

Вікторія Савіцька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.