40 тисяч невикористаних вакцин та відсторонення від роботи з понеділка. Головне за добу

Коротко про головні новини за минулу добу.

На Львівщині залишилося близько 40 тисяч доз вакцини AstraZeneca, які область не встигла використати. Термін її придатності закінчився ще вкінці жовтня.

Перестало битися серце добровольця та учасника бойових дій Юрія Досяка. Кілька років тому в інтерв'ю для Tvoemisto.tv він розповів про свої мрії, місію, життя до і після війни. Більше тут. 

Заклади громадського харчування у Львові зможуть працювати з 06.00 до 23.00 з можливістю роботи на виніс та на доставку. Продавати алкогольні чи слабоалкогольні напої після 23.00 год на виніс заборонено. 

Wizz Air додав 9 нових маршрутів зі Львова і планує створити тут майже 100 робочих місць. Tvoemisto.tv в інтерв’ю поговорило із президентом авіакомпанії та розпитало його про перспективи «відкритого неба», карантинні обмеження у авіаперельотах та конкуренцію із МАУ.

Невакцинованих освітян і держслужбовців із понеділка будуть відстороняти від роботи без збереження заробітної плати. Адвокатка та партнерка АО «Дексіс Партнерс» Оксана Данкевич розповідає про те, як відсторонити від роботи невакцинованого працівника. 

Читайте також:  Куди полетіти зі Львова: вікенд у Ґданську – місті, що стало феніксом 

Львів прийняв у власність палац культури ЛОРТА. Там планують облаштувати науковий центр для дітей. Мер Андрій Садовий зазначив, що «це має бути такий центр, як центр Коперника у Варшаві». 

Депутати Верховної Ради проголосували за запровадження електронної реєстрації місця проживання. Замість штампу у паспорті чи довідки до ID-картки, 30 днів очікування потрібна буде лише одна заява, яку розглянуть та оброблять за 24 години. 

Пандемія боляче вдарила по ресторану «Ґвара» у Львові. Колись тут були повні зали відвідувачів і можна було скуштувати страви за рецептами галицької ґаздині. Чому так сталося, і чи можна було б врятувати заклад від закриття, Tvoemisto.tv дізнавалося у Костянтина Форкера, засновника ресторації.

Гарного Дня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.