10 листопада у Львові розглянуть можливість відновлення навчання у школах

Сьогодні, 6 листопада, відбулось позачергове засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій, на якому обговорили питання можливості відновлення очного навчання для шкіл Львова.

Управлінню освіти доручено провести моніторинг ситуації щодо захворюваності серед учнів, і в середу ці дані розглянуть на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС. Якщо показники будуть дозволяти, комісія зможе прийняти рішення про відновлення навчання для початкової школи. Про це повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Ми розглянули питання, що стосується можливості відновлення навчання для як початкової так і старшої школи. Було обговорено і прийнято таке рішення – дано доручення управлінню освіти моніторити ситуацію з захворюваністю дітей, щоби в середу до обіду провести засідання комісії ТЕБ та НС і, якщо показники будуть дозволяти, прийняти рішення про відновлення навчання для початкової школи. Але знову ж таки – ми будемо моніторити ситуацію і рішення буде прийняте в середу», – прокоментував Андрій Москаленко.

У Львові вимагають відкрити школи, де вакциновано 100% педагогів: за день зібрали 400 підписів з 500 необхідних

Мер Львова повідомив, коли школи повернуться до очного навчання

На Львівщині у шкіл, які не вміють навчати дистанційно, забиратимуть ліцензії

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

У Львові з директорки школи-гімназії стягнули 34 тис грн за невакцинованих учителів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.