На кордоні з Росією прикордонники затримали двох порушників

Вночі, час патрулювання українсько-російської ділянки кордону військовослужбовці Луганського загону, що виконують завдання у складі Об’єднаних сил, затримали порушників.  Про це інформує ДПСУ.

Одного чоловіка виявили близько опівночі в населеному пункті Мілове. Він намагався втекти, однак прикордонники наздогнали та затримали.

Затриманий виявився громадянином Азербайджану. Зі слів чоловіка, він домовився з «провідником», який чекав його по той бік кордону. А щоб полегшити напрямок руху посеред ночі, той давав вказівки по мобільному телефону, щоб він йшов на світло ліхтаря, яким планував «маякувати» з території РФ.

В Україну він прибув встановленим порядком, а от в Росію в’їзд йому було заборонено.

Також, охоронці кордону затримали ще одного чоловіка – 27-річного громадянина України. На вчинення правопорушення чоловіка підштовхнуло те, що він не мав закордонного паспортного документа, але було велике бажання потрапити до сестри, яка нібито проживає в Росії.

На обох порушників складено матеріали справи про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України).

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.