Волинські патрульні опублікували відео затримання водія маршрутки

Вчора, 6 листопада, близько 9 ранку, екіпажем поліцейських на вулиці Ковельській було виявлено рейсовий маршрутний транспортний засіб “Богдан”. Про це інформує патрульна поліція Волинської області.

Водій перебував без засобів індивідуального захисту, чим порушував вимоги запроваджених обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, визначених у Постанові КМУ від 9.12.2020 №1236.

Транспортний засіб було зупинено на підставі п. 3 ч. 1 ст. 35 Закону України “Про Національну поліцію”.

Під час спілкування з водієм, останній не пред’являв документи для встановлення особи, грубо та агресивно себе поводив у присутності пасажирів, виражався нецензурною лайкою до працівників поліції.

Водія було попереджено, що його буде затримано, однак водій на законні вимоги працівників поліції не реагував.

Водія було затримано, а на місце події викликали допоміжні екіпажі та медиків, які оглянули чоловіка та не виявили на ньому серйозних травм.

Дані 30-річного водія вдалося встановити та скласти адміністративні матеріали відповідно до вчинених правопорушень за ч. 2 ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей), ст. 173 (Дрібне хуліганство) та ст.185 (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського) КУпАП.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.