Укрпошта доставлятиме замовлені онлайн посвідчення водія

Відтепер не потрібно відвідувати територіальний сервісний центр МВС.

Із листопаада у будь-якому відділенні «Укрпошти» можна отримати водійські посвідчення, оформлені в  Електронному кабінеті водія. Оплата доставки вже включена в оплату всього сервісу. Про це повідомляють у пресслужбі установи.

Відтепер не потрібно відвідувати територіальний сервісний центр МВС. Натомість під час оформлення посвідчення онлайн треба обрати доставку «Укрпоштою» додому або забрати у зручний час у найближчому відділенні. Мешканцям сіл не потрібно виїздити до районного центру – водійське посвідчення доставить пересувне відділення або ж листоноша села.

«Система Укрпошти інтегрована із Електронним кабінетом водія, де можна замовити водійське посвідчення. І тепер отримати пластиковий документу для клієнта стає максимально зручним:», – каже заступниця генерального директора «Укрпошти» із розвитку бізнесу Альона Стьопіна.

Такі впровадження мають на меті не лише заощадити час, а й мінімізувати контакти між людьми в період пандемії.

Додамо, що доставка посвідчень відбувається у межах послуги «Укрпошта Експрес» у терміни до двох днів у межах обласного центру, області та між обласними центрами та від трьох днів у межах України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.