Завтра львів’ян запрошують написати радіодиктант національної єдності. Як долучитись

Автором тексту та читцем цьогорічного радіодиктанту буде культовий український письменник Юрій Андрухович.

Завтра, 9 листопада, в Україні відзначатимуть День української писемності та мови. Традиційно в цей день кожен охочий може долучитися до написання радіодиктанту національної єдності. Початок радіодиктанту о 10.00 год. Про це повідомляє Українське радіо.

Автором тексту та читцем цьогорічного Радіодиктанту буде культовий український письменник Юрій Андрухович.

Час для надсилання готового тексту – доба. Текст диктанту оприлюднять на сайті Українського радіо 11 листопада об 11:00.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн.

Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада. Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.

Для зручності організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб можна було надіслати диктант за допомогою будь-якого гаджета. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.

Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять упродовж одного-двох місяців, залежно від кількості отриманих листів.

Трансляція радіодиктанту відбудеться на телеканалах та діджитал-платформах Суспільного. Так, спецефір «Суспільної студії» транслюватиметься на загальнонаціональному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, регіональних суспільних мовниках, ютуб-каналі UA: ПЕРШИЙ та на фейсбук-сторінках Суспільного мовлення, UA: ПЕРШИЙ та регіональних філій Суспільного.

Традиційно Радіодиктант також звучатиме по всій країні на хвилях Українського радіо та Радіо Культура (також на ютуб-каналі та фейсбук-сторінках Українське радіо та Радіо Культура). Приєднатися можна й до фейсбук-події «XХI Радіодиктант національної єдності».

Нагадаємо, Христина Гоянюк минулого року стала переможницею XX диктанту з української мови. Серед 16 тисяч учасників вона єдина не зробила жодної помилки. Інтерв’ю із Христиною Гоянюк, яка вже двадцять років поспіль пише радіодиктанти без помилок, читайте у матеріалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.