Нацполіція Львівщини отримала два нові спецавтомобілі (фото)

Закупівлю автомобіля виїзної криміналістичної лабораторії та автомобіля мобільного командно-штабного центру здійснено в рамках проекту «Створення системи швидкого реагування на злочини та події у Львові» програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна», що фінансується Європейським союзом.

Про це повідомляє Нацполіція.

Автомобіль виїзної криміналістичної лабораторії оснащений за європейськими стандартами та укомплектований сучасною криміналістичною технікою, вимірювальними приладами, засобами фото та відеофіксації. Це дозволить криміналістам на високому професійному рівні, оперативно та якісно, цілодобово та за будь-якої погоди, виконувати покладені на них службові завдання – техніко-криміналістичне забезпечення розшукових дій, виявлення, фіксацію та вилучення слідової інформації.

Автомобіль мобільного командно-штабного центру складається з трьох відсіків і буде укомплектований одразу декількома спеціальними системами та можливістю доступу до системи відеоспостереження у Львівській області.

Проєкт «Створення системи швидкого реагування на злочини та події у Львові» передбачає покращення матеріально-технічної бази поліції Львівщини, введення в роботу поліції технічних інновацій, забезпечення можливості цілодобового оперативного контролю за ситуацією у місті, швидкої обробки, аналізу, інтеграції та зберігання відеоданих, отриманих із інфраструктури міста, кращого забезпечення прав людини у діяльності поліції. Цей великий інфраструктурний проєкт має стратегічне значення для розвитку регіону.

1 з 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.