На кордонах України збільшилися потоки мігрантів, — МВС

МВС спостерігає за ситуацією на кордонах Польщі, Литви та Латвії з Білоруссю, яка динамічно ускладнюється і має ознаки подальшої ескалації. Водночас, спостерігається збільшення потоків мігрантів до прикордонних регіонів України, — повідомили «Варта1» у МВС.

«Сусідні держави, вдаються до гібридних технологій «збільшення потоків біженців» передусім у прикордонних регіонах України з метою дестабілізації суспільно-політичної ситуації. Це ганебна спроба влаштувати в Україні міграційну кризу”, — сказав перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін.

Він додав, що ситуація на кордоні повністю контролюється.

«Сусіди мають усвідомлювати, що українські кордони підготовлені до подібних провокацій. Вже прораховані ймовірні напрямки, якими можуть дістатися до України мігранти. Вживаються заходи з інженерного облаштування ділянки державного кордону України з Республікою Білорусь. Органи охорони державного кордону України посиляться особовим складом, технікою та спеціальними засобами, у тому числі безпілотниками, та службовими собаками», — повідомив перший заступник міністра.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.