На Львівщині 41-річна жінка народила немовля до прибуття медиків

На Львівщині 41-річна жінка вдома народила донечку. На даний час породіллю і немовля вже доставили до пологвого будинку, — повідомляє Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф.

«Коли ми заступаємо на зміну, ніколи не знаєм, що на нас чекає, — говорить фельдшер з медицини невідкладних станів станції «Самбір» Ігор Дідич. — Їхатимеш ти сьогодні на судоми, відтяті пальці чи пологи, як у нашому випадку».

Отже, надійшов виклик, привід якого звучав як «пологи, новонароджене маля».

«Сідаємо з колегою Наталією Андриц та водієм Ігорем Пилипом у машину та й мчимо у село Нагірне. А там якраз храмовий празник — на Дмитра все відбувалося.

Зайшли до хати й побачили, що жінка уже народила. Ми перерізали пуповину, провели новонародженій первинний туалет, закутали у пелюшки. Також закатеризували жінку, встановили систему.

Породіллі 41 рік, і ситуацію ускладнювало те, що перші пологи у неї були кесаревим розтином. Термін пологів мав наступити за тиждень, не раніше. Та дівчинка «вирішила» народитися у свято», — розповідає медик.

«Ми жінку на ноші, дитя — на руки, і поїхали в Самбірський пологовий будинок, де на нас уже чекали», — розповідає Ігор Дідич.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.