Вакцинацію від коронавірусу потрібно буде проводити щороку, — гендиректор Pfizer

Головний виконавчий директор американської фармацевтичної корпорації “Pfizer” Альберт Бурл заявив, що щеплюватися від COVID-19 необхідно буде щорічно, — інформує «Варта1», з посиланням на “ТСН”, про це гендиректор компанії повідомив під час виступу в “Atlantic Council”.

Також він зазначив високу ефективність захисту проти коронавірусу третьої, бустерної дози. “Я думаю, що третя доза дає дуже, дуже високий рівень захисту. Вище, ніж спочатку досягнутий, який становив 95 % з двома дозами. Захист від коронавірусу після бустерної дози зберігається близько року”, — сказав він.

Окрім того, очільник американської компанії “Pfizer” повідомив щодо того, як довго буде зберігатися цей рівень захисту від коронавірусу. За його словами, що через півроку після вакцинації імунітет до коронавірусу знижується.

Однак, як зазначив він, у цьому питанні поки немає доведених фактів. Лише нові дослідження можуть змінити ці оцінки. “Нам потрібно почекати і постежити. Але найймовірніший сценарій — це щорічна ревакцинація”, — зауважив Бурл.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.