На «Арені Львів» встановили безкоштовні спортивні тренажери (ФОТО)

На стадіоні «Арена Львів» відкрили новий спортивний простір — майданчик з 17-ма спортивними тренажерами, займатися на яких можна безкоштовно у час роботи стадіону (з 9 до 18 год).Про це повідомили у пресслужбі ЛОДА.

“Спорт — це та галузь, яка об’єднує! Спортом займаються всі — незалежно від віку і статусу. Після закінчення навчання ми створюємо сім’ю, знаходимо себе професійно, але забуваємо про спорт. Це потрібно змінювати, тому що той, хто займається спортом, здоровий не тільки фізично, а й психологічно. Негативні думки і поганий настрій потрібно десь залишати — і це найкраще робити під час занять спортом!” — сказав заступник голови Львівської ОДА з питань молоді та спорту, охорони здоров’я, культури, освіти та бюджету Іван Собко.

Тренажери встановили у межах ініціативи та за кошти компанії «Нова Пошта». Подібний майданчик раніше компанія облаштувала також у Києві на НСК «Олімпійський».

Як зазначила директорка з управління репутацією та маркетингу «Нової Пошти» Олена Плахова, така ідея виникла минулого року, коли через карантин усі спортзали були закритими. Тому у компанії, яка вже багато років поспіль пропагує заняття спортом, вирішили створити для людей можливість займатися спортом на вулиці. Адже спорт — це запорука міцного здоров’я.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.