Новому дитячому садочку на вулиці Малоголосківській бракує вихованців

Сьогодні на вул. Малоголосківській, 34 у Львові почав функціонувати дитячий садочок. Він зможе прийняти одночасно 350 діток.

Наразі ж сюди зарахували 160 вихованців, тому набір дітей, віком 3-6(7) років триває, оскільки залишилися вільні місця. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Як повідомили в управлінні освіти Львівської міської ради, у садку відкрили 18 груп із врахуванням віку вихованців, зокрема: 4 групи для дітей раннього віку – 2-3 роки, та 14 груп для дітей дошкільного віку – 3-6(7) років. Також передбачено можливість для відкриття спеціальних та інклюзивних груп. Для дітей середнього та старшого віку (4-6 роки) створено окремі дві їдальні. Також у дитячому садку для дошкільників діятимуть гуртки різного напрямку.

Зазначимо, приміщення під садок з ремонтом надав приватний забудовник. А міське управління освіти закупило необхідне обладнання для харчоблоку, меблі для спалень та ігрових, ігротеки, розвиткові матеріали тощо. На території садочку також облаштована котельня, спортивний та ігровий майданчики.

Забудовник-порушник на Малоголосківській відкупиться квартирами від Львівської міськради – був прецедент

На вулиці Малоголосківській у Львові створять ясла-садок на 350 дітей

У межах Великого будівництва триває реконструкція дитячого садка Жовківської громади

Верховний Суд узаконив багатоповерхівки на Під Голоском у Львові

 

1 Відповідь

  1. Вона ж малоГолосківська, а багато дітей верещати будуть

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.