Від завтра на вулиці П. Орлика розпочинають роботи на новій, останній ділянці (Фото, Відео)

Від завтра, 12 листопада ремонтнеі роботи на вулиці П.Орилика розпочнуть на останній ділянці – в напрямку до вул. Мазепи. Про це сьогодні “Варта 1” повідомили у пресслужбі міської ради.

«Приблизно на місяць, ми були змушені призупинити роботи, щоб внести технічні зміни до проєктних рішень. Це стосувалося заміни комунікацій. На сьогодні усі питання узгоджені, вирішено усі спірні моменти з ринком, адже вони були вийшли за межі червоних ліній, і завтра беремо в роботу останню ділянку. На вулиці П. Орлика залишається відремонтувати приблизно 300 м – це в напрямку до вул. Мазепи. Тут теж будемо знімати дорожнє покриття, проведемо заміну всіх комунікацій, зокрема, під’єднання до колектора на вул. Мазепи. », – розповів Микола Власюк, директор ЛКП «Львівавтодор».

Максимальну кількість робіт планують зробити до кінця року.

Микола Власюк відзначив, що по всій ділянці вул. П. Орлика, яка була в роботі, вже нанесено перший шар асфальту. До кінця року буде нанесено верхній шар.

Додамо, що ремонтні роботи на вул. П. Орлика було розпочато з 23 липня. Виконавець робіт — ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор». Вартість робіт становить 74,9 млн грн.

фото: Роман Балук

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.