Обережно! Снайпери: до Львова приїхала перша леді

Сьогодні, 12 листопада, у центрі Львова вживають безпрецедентні заходи безпеки – з візитом до міста прибула перші леді Олена Зеленська.

На дахах будівель за маршрутом дружини президента розміщені снайпери. До речі, ця практика застосовується завжди, коли до міста прибувають перші особи держави, але цього разу є нюанси.

«Щойно у нашу редакцію прийшли працівники львівської поліції. Вони попередили нас, щоб ми не визирали у вікна, бо приїхала пані президентова Зеленська. У зв’язку з цим на дахах сидять снайпери і вони будуть стріляти, якщо ми зігноруємо попередження.

Такого не було навіть при Янику.

Вітаємо пані Зеленську у Львові. Сподіваємося, що вона покине місто якнайшвидше», – написав веб-редактор «Радіо Свобода» Василь Терещук.

Пише про це і редактор «Ратуші» Микола Савельєв.

«У коридорах – поліція, в дворику – поліція, на дворі – поліція. Хтось не закрив вікно на горищі – а до Львова має приїхати перша леді! Бояться, що хтось з цього вікна стрільне в неї», – зазначив журналіст.

Нагадаємо, Олена Зеленська прибула до Львова для участі у форму «Реформа системи шкільного харчування», який відбувається на стадіоні «Арена Львів».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.