У Львові стартує ремонт останньої ділянки вулиці Орлика

У Львові триває ремонт на вулиці Пилипа Орлика. У п’ятницю, 12 листопада, розпочинаються роботи останньої ділянки – від вул. Віри, Надії, Любові до вул. Гетьмана Мазепи. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

З 08.00 год. 12 листопада і до 20.00 год. 31 грудня 2021 буде перекрито рух транспорту на вул. П. Орлика на ділянці від вул. Віри, Надії, Любові до вул. Гетьмана Мазепи.

«На вул. П. Орлика залишається відремонтувати приблизно 300 м – це в напрямку до вул. Мазепи. Тут теж будемо знімати дорожнє покриття, проведемо заміну всіх комунікацій, зокрема, під’єднання до колектора на вул. Мазепи. Відзначу, що по всій ділянці вул. П. Орлика, яка була в роботі, вже нанесено перший шар асфальту. До кінця року буде нанесено верхній шар», – розповів директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк.

За його словами, максимальну кількість робіт на вулиці П. Орлика планують зробити до кінця року.

Натисніть на зображення для його збільшення

Як повідомляв Львівський портал, реконструкція вул. П. Орлика розпочалася у 2020 році. Вартість робіт 74,8 млн грн. Ремонтує дорогу підрядна організація ТзОВ «Онур».

Повністю завершити ремонтні роботи на цій вулиці у міськраді обіцяли до кінця 2021 року.

Проєктом реконструкції вулиці передбачено розширення проїзної частини, влаштування тротуарів та велосипедної інфраструктури, облаштування паркувальних місць для автомобілів вздовж вулиці, нових зупинок громадського транспорту.

Фото: ЛМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.