Замість МАФу на просп. Чорновола буде громадський простір

На місці демонтованого кіоску на просп. Чорновола, 45 планують облаштувати громадський простір.

За словами заступника міського голови з містобудування Любомира Зубача, підприємець самостійно демонтував тимчасову споруду на проспекті Чорновола, 45, а відтак, там планують облаштувати громадський простір.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«У середу було демонтовано кіоск на проспекті Чорновола, 45. Після перемовин власниця його забрала сама.

Тепер на цьому місці можемо облаштувати громадський простір. Навіть є певні напрацювання та ідеї, як би це мало виглядати. Підприємці, які працюють поруч, власне готові профінансувати реконструкцію цього простору.

На цьому можна було б поставити крапку, але хочу наголосити на кількох моментах. Місто розвивається і гарних просторів буде щоразу більше. Якщо кіоски реконструкції заважають – будемо їх забирати. Міська рада за конструктив. Повірте, тут не думають цілими днями про те, як би нашкодити мафістам і демонтувати якомога більше кіосків. Діалог і готовність чути один одного завжди результативні. Частина власників тимчасових споруд це вже зрозуміла. Саме тому власниці кіоску, яка забрала свою споруду, запропонуємо інше місце під МАФ.

А ще – працюємо над тим, як якісно і – наголошу – в еволюційний спосіб зменшити кількість кіосків у Львові. Бо час визнати – їхній час минув», – зазначив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

У Львові демонтують сім МАФів. Адреси (відео)

У Львові більшості МАФів дозволили працювати. Меншість обурилась і хоче палити шини

У Львові демонтують МАФ біля лікарні швидкої допомоги. Перенесуть в інше місце

У Львові власник МАФа напав на Муніципальну варту

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.