Де у Львові сьогодні можна вакцинуватися. Адреси пунктів та графік роботи

Упродовж дня працюватимуть 26 пунктів вакцинації. Також щеплення роблять у пологовому на Мечникова.

Сьогодні, 13 листопада, у Львові можна вакцинуватися у стаціонарних та тимчасових пунктах вакцинації. Вони працюватимуть із 09.00 по 18.30 год. Загалом працюватимуть 26 пунктів щеплень.

Стаціонарні пункти вакцинації

Графік роботи та наявні вакцини можна уточнити за телефоном медзакладу.

Тимчасові пункти вакцинації

Також від учора у Львові вагітні або жінки, які вже стали матусями, можуть зробити щеплення від коронавірусу у міському пологовому клінічному будинку №1, що на вул. Мечникова. Там вакцинацію можна буде зробити без черг та в супроводі лікаря. У тимчасовому пункті вакцинації щеплення робитимуть препаратом Pfizer.

Пункт працюватиме з 12.00 до 17.00 год.

Записатись на вакцинацію можна за номером телефону: 0673848474.

Як вакцинуватися? Перед вакцинацією радять проконсультуватися із сімейним лікарем. Потім обрати найближчий Центр вакцинації, прийти з паспортом та ідентифікаційним кодом і отримати щеплення.

Читайте також: Щоб зупинити Covid-19 на Львівщині, потрібно щодня вакцинувати 25 тисяч людей

Які реакції можуть бути на вакцину? Вакцина може викликати незначні побічні реакції: слабкість, підвищену температуру, головний біль, біль у м’язах та суглобах. Однак фахівці радять не хвилюватися, бо це означає, що організм вибудовує захист від хвороби. Якщо відчуваєте дискомфорт, зверніться до сімейного лікаря.

Нагадаємо, що від 8 листопада в Україні невакцинованих освітян, працівників центральних органів влади та місцевих держадміністрацій почали відстороняти від роботи без збереження заробітної плати. Повернутися на роботу вони зможуть після отримання хоча б однієї Covid-дози.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.