Львівщина – восьма в Україні за відсотком щеплень першою дозою covid-вакцини

Станом на 12 листопада 31% мешканців Львівської області мають принаймні одну дозу вакцини проти коронавірусу. Львівщина перебуває на восьмому місці серед областей України за відсотком вакцинованих першою дозою.  Про це свідчать статистичні дані МОЗ.

Загалом в Україні зробили вже 20 мільйонів щеплень. Першу дозу отримали 11 мільйонів людей, а другу – 8 мільйонів українців.

У відсотковому співвідношенні найбільше щеплень зробили у Києві – 48,97%, Київській – 39,49% та Полтавській областях – 37,18%.

Далі йдуть Дніпропетровщина – 35,60%, Чернігівщина – 33,62%, Сумщина – 33,61%, Черкащина – 32,16%, Житомирщина – 31,48%

На восьмому місці серед областей України за відсотком вакцинованих першою дозою перебуває Львівщина, де щеплені 31,46% мешканців.

Натисніть на зображення для збільшення

Загалом на Львівщині провели 1,3 мільйона щеплень проти коронавірусу. З них 526 тисяч другою дозою.

Як записатися на вакцинацію

Реклама партнерів

Covid-щеплення можна зробити безплатно у пунктах та центрах вакцинації. З графіком роботи на 8-14 листопада можна ознайомитись за цим посиланням.

Записатися на вакцинацію можна у Helsi, а можна просто приходити та займати живу чергу. Також у пункт щеплення запис відбувається за номером реєстратури медзакладу. Перелік та контакти – тут, окремо по Львову – тут. Для вакцинації проти коронавірусу при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу.

Дізнавайтеся першими найважливіші та найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.