Де у Львові сьогодні вакцинуватимуть. Локації та графік роботи пунктів

Отримати щеплення можна як в стаціонарних, так і в тимчасових пунктах вакцинації.

Сьогодні, 14 листопада, у Львові працюватимуть 26 пунктів щеплень від Covid-19. Щеплення можна зробити трьома вакцинами. Графік роботи центрів з 10:00 до 18:30.

Стаціонарні пункти вакцинації

Графік роботи та наявні вакцини можна уточнити за телефоном медзакладу.

Крім того, у Львові вагітні або жінки, які вже стали матусями, можуть зробити щеплення від коронавірусу у міському пологовому клінічному будинку №1, що на вул. Мечникова. Там вакцинацію можна буде зробити без черг та в супроводі лікаря. У тимчасовому пункті вакцинації щеплення робитимуть препаратом Pfizer.

Пункт працюватиме з 12.00 до 17.00 год.

Записатись на вакцинацію можна за номером телефону: 0673848474.

Як вакцинуватися? Перед вакцинацією радять проконсультуватися із сімейним лікарем. Потім обрати найближчий Центр вакцинації, прийти з паспортом та ідентифікаційним кодом і отримати щеплення.

Читайте також: Щоб зупинити Covid-19 на Львівщині, потрібно щодня вакцинувати 25 тисяч людей

Які реакції можуть бути на вакцину? Вакцина може викликати незначні побічні реакції: слабкість, підвищену температуру, головний біль, біль у м’язах та суглобах. Однак фахівці радять не хвилюватися, бо це означає, що організм вибудовує захист від хвороби. Якщо відчуваєте дискомфорт, зверніться до сімейного лікаря.

Нагадаємо, що від 8 листопада в Україні невакцинованих освітян, працівників центральних органів влади та місцевих держадміністрацій почали відстороняти від роботи без збереження заробітної плати. Повернутися на роботу вони зможуть після отримання хоча б однієї Covid-дози.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.