Львівські прикордонники затримали нелегалів з Туреччини та Польщі

Наряд від відділу «Нісмичі» на околиці одного з н. п. Червоноградського району, що поблизу кордону з Польщею, зупинив для перевірки автомобіль «Шкода».

Автівкою, якою керував громадянин Туреччини, їхало шестеро його співвітчизників, котрі мали документи, що посвідчують осіб, серед яких і малолітня дитина, повідомляє Західний кордон.

В ході бесіди іноземці намагались переконати прикордонників, що вони блогери та їхали для проведення зйомок мальовничого прикордоння. Проте під час подальшої бесіди зінались, що вони заплатили 700 доларів США водію, щоб доїхати до прикордоння, а згодом планували дістатися до країн ЄС, а саме – до Німеччини.

В іншому випадку прикордонний наряд відділу «Сянки» виявив та затримав трьох осіб, які порушили державний кордон з Польщі в Україну. Документів іноземці не мали та повідомили охоронців кордону, що вони туристи. Після перевірки прикордонники встановили, що затриманими є громадяни Польщі віком 24 років.

Вони рухалися туристичним маршрутом до витоку річки Сян, проте заблукали.
Зараз встановлюються деталі правопорушення та складаються документи про спробу та порушення державного кордону України на усіх затриманих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.