На аукціон виставили приміщення у Львівському аеропорті, яке нині орендує донецька фірма

На орендний аукціон виставили 80 квадратних метрів приміщення у міжнародному аеропорті “Львів”.

Про це інформує Фонд державного майна України, пише Dailylviv.com.

На аукціон, який заплановано на 18 листопада цього року, виставлено 80 квадратних метрів приміщення, що розташоване на третьому поверсі будівлі нового аеровокзалу ДП “Міжнародний аеропорт “Львів”.

“За результатами аукціону договір оренди може бути продовжений з нинішнвм орендарем або укладений з новим,” – йдеться в наказі Фонду держмайна від 25.жовтня 2021 року.

Строк, на який з переможцем аукціону обіцяють продовжити договір оренди, становить 5 років, стартова орендна плата – 78 530, 99 грн.

Нині орендарем цієї площі є ПП “Паво груп”, яке зареєстроване у Маріуполі Донецької області. Основним видом діяльності підприємства, за інформацією You control, є роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.

На сайті “Паво груп” уточнено, що основним видом діяльності компанії є роздрібна торгівля магазинів безмитної торгівлі (duty free) у міжнародних аеропортах. PAVO має найбільшу мережу магазинів безмитної торгівлі, розташованих у міжнародних аеропортах України: Бориспіль – зал офіційних делегацій, Запоріжжя, Львів, Харків.

Аеропорт “Львів” звинуватили у кумівстві: шість років не впускає на ринок конкурентів

Аеропорт Львів віддасть в оренду п’ять приміщень у новому терміналі: одне – з потужністю електромережі 1 кВт

Житлові квартали біля злітної смуги аеропорту: Львів хоче змінити законодавство

Аеропорт Львова залетить у концесію у 2022 році

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.