У Львові “Карпати” розгромили черкаський “Дніпро” (фото)

Львівські “Карпати” у першому домашньому матчі другого кола на стадіоні “Україна” приймали черкаський “Дніпро”.  Про це інфомрує ФК “Карпати”.

Карпатівці контролювати гру та створювали моменти. Кожанов увірвався на швидкості у воротарський майданчик і відправив м’яч у сітку воріт – 1:0!

Наприкінці першого тайму дніпряни зрівняли рахунок. Анатолій Клюс пройшов по правому фланзі і віддав передачу на Олега Коса, який випередив захисників “Карпат” і пробив повз Івана Сілецького – 1:1.

“Дніпро” оборонявся практично всією командою, відтак карпатівцям важко було знаходити вільні зони попереду. Та все ж на 69-ій хвилині матчу “леви” досягли свого і вийшли вперед. Після подачі з кутового м’яч у власні ворота зрізав гравець суперника Павло Шостка – 2:1.

Вже через три хвилини “зелено-білі” знову відзначилися. Денис Галенков прострілив з правого флангу, а Амбросій Чачуа завдав елегантного удару по воротах “Дніпра” – 3:1. Під завісу поєдинку “леви” забили ще двічі. Спочатку розкішно виконав штрафний удар Андрій Ткачук – так рахунок став 4:1. А згодом Гуменюк реалізував вихід віч-на-віч після передачі Олександра Єрмаченка і встановив фінальний результат 5:1.

Карпатівці перемагають свого суперника, здобувають 11-ту перемогу поспіль і продовжують очолювати турнірну таблицю групи “А”.