У Львові учні старших класів можуть повернутись за парти

У Львові спостерігають за захворюваність на коронавірус серед учнів. Якщо вона не буде високою, то  учні 5-11 класів зможуть повернутись до очного навчання вже наступного тижня. Про це на сторінці у Facebook повідомив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

До 17 листопада мерія повинна провести моніторинг динаміки поширення COVID-19. За його результатами приймуть рішення, чи відновлювати очне навчання в школах для 5-11 класів, закладах позашкілля та дозвілля.

Раніше у мерії заявляли, що школярі 5-11 класів продовжують навчатися онлайн ще два наступні тижні, тобто до 29 листопада.

Як повідомляв Львівський портал, з 15 листопада учні 1-4 класів у Львові повертаються до очного навчання.

Нагадаємо, через спалах коронавірусу осінні канікули у Львові почалися дещо раніше – з 18 жовтня. Повернутись до школи учні мали мали 1 листопада, проте і молодші, і старші класи відразу перевели на дистанційне навчання щонайменше до 14 листопада.

Проти такого рішення відразу виступили львів’яни, які вважають, що навчатися очно мають усі школи, де провакциновано 100% колективів, як цього раніше вимагав уряд. Мешканці навіть створили петицію до Львівської міськради з вимогою скасувати «дистанційку», необхідну кількість голосів вона зібрала всього лише за добу.

Також львів’яни вийшли на тиху акцію протесту під Ратушу, аби у діти повернулись за парти.

Згодом у мерії Львова заявили, що відновити очне навчання наразі не можуть через високу захворюваність на Covid-19. Повернутися до школи учні зможуть, якщо ситуація стабілізується, а провакцинованими будуть усі 100% шкільних колективів.

Додамо, що попри «червону» карантинну зону очне навчання у дитсадках Львова продовжується.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.