В Україні хочуть запровадити експрес-тести для перевірки водіїв на наркотики

Це може зменшити кількість водіїв, які кермують у стані наркотичного сп’яніння.

В Україні можуть надати правоохоронцям можливість перевіряти водіїв на наркотичне сп’яніння на місці. Про це заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський. 

Читайте також: Контролювати і сплачувати штрафи ПДР можна буде в додатку Штраф UA

Він нагадав про ДТП, що сталася у Харкові, коли чолові збив на пішохідному переході двох дітей. Міністр повідомив, що підозрюваний був під дією наркотичних засобів.

«У Європі є експрес-тести, які досить швидко і точно показують наявність або відсутність основних наркотичних речовин в організмі людини. Тому я думаю, що на це ми можемо спільно з місцевою владою вплинути, і насправді це має знизити перебування таких осіб за кермом», – сказав Монастирський.

Він також нагадав, що минулого року в Україні підвищили кримінальну відповідальність за керування у стані нетверезості. Міністр вважає, що завдяки цьому кількість випадків, коли люди сідають за кермо нетверезими, зменшилась. 

Відомство разом місцевою владою, вважає він, може вплинути на ситуацію і запровадити відповідні тести, Відтак, можна буде зменшити кількість водіїв, які кермують автомобілем під наркотичним чи алкогольним сп’янінням. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.