Сьогодні – останній день голосування за проєкти громадського бюджету

На реалізацію проєктів цього року передбачено 75 млн грн з міського бюджету.

Голосування за проєкти громадського бюджету у Львові стартувало 1 листопада. На їх реалізацію місто передбачило 75 млн грн. Сьогодні, 15 листопада – останній день, коли львів’яни можуть підтримати якийсь із проєктів.

Голосувати можна за допомогою Bank ID на сайті з використанням електронного цифрового підпису або за допомогою терміналів ПриватБанку. Через ЦНАП за попереднім записом зможуть проголосувати лише ті категорії громадян, які мають право голосу згідно з положенням, але не прописані на території Львівської громади. Наприклад, володіють нерухомістю чи працюють у Львівській громаді.

Додамо, минулого року он-лайн проголосувало 90% мешканців і лише близько 10% – скористались послугами ЦНАП. Так, у міськраді сподіваються, що це обмеження не суттєво вплине на проведення конкурсу.

Нагадаємо, що щодавати та голосувати, як і минулого року, за проекти Громадського бюджету Львова можуть не лише львів'яни, а й мешканці сусідніх міст та сіл, що увійшли до складу Львівської ОТГ. Як перемогти в конкурсі проєктів на громадський бюджет –Львова читайте тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.