У Львові до кінця року відкриють відремонтовану ділянку від Залізничної до Єрошенка

На цьому відрізку наразі монтують колію та замощують її бруківкою.

У Львові триває третій етап реконструкції вул. Шевченка на ділянці від вул. Я. Мудрого до вул. Залізничної. До кінця року планують відкрити для проїзду ділянку від вул. Залізничної до вул. Єрошенка. Наразі на цьому відрізку монтують колію та замощують її бруківкою, повідомляють у ЛМР.

Всі роботи виконуються згідно з планом, зокрема, триває будівництво колекторів на ділянці від вул. Єрошенка до вул. Яцкова. Ця частина вулиці, як пояснюють у «Львівавтодорі», – складна для розміщення каналізаційних мереж. Каналізаційні колектори і водопровід – різні за розмірами, густо розміщені

«Також маємо тут скальну породу ґрунтів, через що заміна комунікацій відбувається повільніше. Та є напрацьований механізм проведення робіт, роботи виконуються якісно. Плануємо до кінця року відкрити для проїзду ділянку від вул. Залізничної до вул. Єрошенка – вул. Юнакієва. На цьому відрізку зараз триває монтаж колії та замощення її бруківкою. Коли відкриємо для проїзду цю частину вулиці, то зможемо повністю закрити ділянку від вул. Яцкова до вул. Я. Мудрого і активізувати роботи на цій частині», – каже директор ЛКП «Львіввтодор» Микола Власюк.

Читайте також: У Львові збільшать у чотири рази кількість інспекторів із паркування

З його слів, реконструкція всієї вул. Шевченка відбувається в одній концепції з двома раніше відремонтованими ділянками. Загалом вартість робіт становить 186,6 млн грн.

Нагадаємо, що наразі на вулиці Шевченка триває третій етап реконструкцій. Його почали у червні цього року. Йдеться про ділянку від вулиці Залізничної до Ярослава Мудрого. 

Другий етап ремонту вул. Шевченка на ділянці від вул. Хорватська до вул. Ярослава Мудрого виконали за 58,8 млн грн. Першу частину реконструкції вулиці Шевченка, квазі-кільце на Залізничній та Левандівській, відкрили 13 серпня 2020 року, цю ділянку відремонтували за майже 90 мільйонів гривень.

Фото Романа Балука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.