Львівського лідера антивакцинаторів звинуватили у створенні антиукраїнської мережі під кураторством РФ

СБУ блокувала деструктивну діяльність антукраїнської мережі, яка під «антивакцинаторськими» гаслами намагалася дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в державі. Так, зловмисники закликали до насильницької зміни конституційного ладу. За попередньою інформацією, їхні дії координували російські куратори, — повідомили «Варта1» у прес-службі СБУ у Львівській області.

Як зазначається, в результаті синхронних спецоперацій СБУ одразу в декількох регіонах України, діяльність антиукраїнського угруповання припинено.

Лідеру так званих «антивакцинаторів» та ще одному фігуранту провадження, громадянину РФ, повідомлено про підозру за ст. 109 Кримінального Кодексу України.

“У розпорядженні СБУ є беззаперечні докази причетності фігурантів до протиправної діяльності, в тому числі переписки, в ході яких зловмисники підшукували зброю та співучасників, які мали захоплювати владу у відповідних регіонах. Потім вони збиралися створити на території України власні територіальні громади із «власною міліцією» та «економікою». Під час санкціонованих обшуків вилучено докази, які вказують на можливе фінансування їх діяльності представниками РФ”,зазначається у повідомленні.

Тривають слідчі дії.

Як повідомляла «Варта1», у Львові, 16 листопада в помешканні відомого своїми провокативними діями активіста Остапа Стахіва, співробітники СБУ проводили обшук і вручили підозру.

Як повідомляла «Варта1», депутат Львівської міської ради від фракції «Голосу» Ігор Шолтис звернувся в Службу безпеки України через антивакцинаторські дії провокатора Остапа Стахіва. Шолтис вважає, що активність Стахіва може призвести до повалення конституційного ладу в Україні. Про це йдеться у зверненні Ігоря Шолтиса, надісланому в СБУ у понеділок, 8 листопада.

На думку депутата, антивакцинатор Остап Стахів своїми акціями порушує статті Кримінального кодексу України, які стосуються порушення громадського порядку та намагання повалити конституційний лад в країні. Він також заявив, що саме через поширення неправдивої інформації про коронавірус загинули тисячі українців. Шолтис вважає, що дії Остапа Стахів можуть координуватися спецслужбами Росії, тому просить СБУ притягнути провокатора до відповідальності.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.