Львів’яни вибороли «золото» чемпіонату Європи з кіокушинкай карате

Львівські спортсмени здобули сім «золотих» медалей на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате серед молоді, який відбувся в 14 листопада в Румунії. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської ОДА.

Національну збірну України представляли на цих змаганнях 75 спортсменів у всіх вікових групах та вагових категоріях.

Наша збірна здобула 12 «золотих», 15 «срібних»та 9 «бронзових» медалей. Такий високий результат дозволив Україні вибороти перше загальнокомандне місце. Загалом на Чемпіонаті Європи приймали участь 443 спортсмени з 22 країн.

У загальну скарбничку збірної України спортсмени Львівщини додали вагомий внесок. Чемпіонами Європи у розділі ката серед молоді стали Анастасія Пришляк та Кирило Кривий. Анастасія також стала чемпіонкою у розділі куміте до 50 кг.

У ваговій категорії до 50 кг у розділі куміте серед кадеток чемпіонкою стала Йордана Жданюк, а серед юніорок Софія Творидло. Мар’яна Чабан виборола «золото»у розділі куміте у ваговій категорії 55-60 кг серед юніорок. Олег Наугольник став чемпіоном серед юніорів у розділі куміте у вазі 65-70 кг.

Срібними призерами у різних вагових та вікових категоріях стали Андрій Денега, Вікторія Яців, Роман Мазурик, Анастасія Левко, Олександр Петренко та Микола Турчин. Бронзовими призерами стали Євген Беззубяк, Марк Біргер та Андрій Денега.

Нагадаємо, національну федерацію кіокушинкай карате очолює львів‘янин Олександр Король.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.