Мер Львова без конкурсу призначив керівника Департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури

Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР очолив Олег Забарило. Про офіційне призначення посадовця на цю посаду повідомив мер Львова Андрій Садовий під час сьогоднішньої апаратної наради, — повідомили «Варта1» у прес-службі ЛМР.

«На останній сесії ми прийняли всі відповідні рішення щодо роботи департаменту міської мобільності і вуличної інфраструктури. Залишалося питання керівника. Ще заздалегідь я попросив Олега Забарила взяти на себе цю відповідальність як виконувача обов’язків. Зараз я підписав розпорядження про його офіційне призначення. У підпорядкуванні цього департаменту є наші стратегічні комунальні підприємства АТП № 1, «Львівавтодор» і «Львівелектротранс», — сказав міський голова.

Як зазначається у повідомленні ЛМР, «на сьогодні основними завданнями департаменту міської мобільності і вуличної інфраструктури є впровадження електронного квитка, співпраця з міжнародними інституціями в напрямку збільшення одиниць громадського транспорту у Львові, впорядкування зон паркування та ін.».

«Першочерговою ціллю для департаменту міської мобільності і вуличної інфраструктури є впровадження електронного квитка у Львові. Це масштабний проект, завдяки якому відбудеться багато позитивних змін у роботі громадського транспорту. Найперше зміниться філософія роботи громадських перевезень, адже відшкодування перевізникам буде здійснюватися за 1 км здійсненої транспортної роботи. Відповідно зникне стимул порушувати графічність, не виходити на вечірні маршрути. Тому, завдяки електронному квитку, ми зможемо забезпечити прогнозовану роботу громадського транспорту, і, відповідно, покращити фінансово-господарський стан наших комунальних підприємств і перевізників.

Працюватимемо над питанням впорядкуванням паркуванням у місті. Проведемо інвентаризацію всіх потенційних майданчиків для паркування в межах першої, другої і третьої зон паркування. На сьогодні ми набираємо штат інспекторів з паркування. Їх має бути 112 людей. Вже оголошено конкурс на 40 осіб», — розповів Олег Забарило.

Коментуючи призначення Олега Забарила керівником Департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР, депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич зазначив, що дане призначення  відбулося «без попередніх погоджень і без відкритого конкурсу».

«Сьогодні Андрій Садовий повідомив про призначення Олега Забарило директором Департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури. З жовтня Олег Забарило виконував обов’язки керівника новоствореного департаменту. У мерії, своєю чергою, мали оголосити та провести відкритий конкурс, однак, вкотре міський голова вирішив все самостійно», — зазначив Зінкевич.

Він наголосив, що таке «швидке» призначення змушує сумніватися у кадровій відповідності нового керівника, адже очевидним є, що весь попередній досвід пана Забарила жодним чином не був пов’язаний з функціонування громадського транспорту».

«І якщо ж запитаєте мене, чи справиться з покладеними на нього обов’язками Забарило — скажу, що не маю відповіді на це питання. Але спостерігаючи за тим, яку кадрову політику веде міський голова, порівнюючи посади своїх керівників департаментів до роботи тракториста, мені видається, що він взяв на озброєння рядянське гасло, що «кожна кухарка може керувати державою», — зазначив Зінкевич.

Депутат наголошує, що «замість того, щоб оголосити конкурс та публічно вибрати найкращого кандидата, він вкотре знехтував вимогами здорового глузду, логіки і потреб львів’ян та прийняв рішення, керуючись не попереднім досвідом нового керівника, а його лояльність та відданістю персонально міському голові».

«Львів’янам знову доведеться сподіватися, що новий керівник-економіст зможе вирішити транспортні питання у нашому місті», — резюмував Зінкевич.

Забарило Олег Володимирович народився 24 січня 1988 року у м. Львові.

У 2009 р. закінчив Львівський національний університет ім. І. Франка, спеціальність «Облік та аудит», кваліфікація економіст, спеціаліст з обліку та аудиту;

У 2016 р. — закінчив Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської  підготовки Львівського національного університету ім. І. Франка, спеціальність «Правознавство», кваліфікація спеціаліст — юрист.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.